Dalijimasis būstu

Dalijimasis būstu – tai naujas buvimo pajūryje būdas ir geresnė alternatyva neadekvačiai brangaus būsto pajūryje įsigijimui. Dalindamasis pajūrio būstu su bendraminčiais neužsikrauni finansinės naštos imdamas paskolą, be to apsirūpini gyvenimu šiuolaikiškame poilsio ir darbo komplekse 25 metams vos už kelių metų nuomos mokestį.

Dalijimasis būstu 25 metus – mažiau nei pradinis NT įsigijimo įnašas ir nereikalauja jokių rūpesčių dėl priežiūros, remonto, tvarkymo, būsto pernuomavimo juo nesinaudojant. Be to, tai puiki alternatyva kylančioms butų nuomos ir viešbučių kainoms, nes įsigydamas FUTURISTŲ taškų ir dalindamasis pajūrio būstu su bendraminčiais esi apsaugotas nuo infliacijos. Palyginimui, už tokius pat apartamentus per 25 metus su 5 % infliacija sumokėtum bent 33 400, o čia tik 6 125 eurus.


Tai tvarus būdas leisti laiką pajūryje taupant išteklius ir naudojant žalią energiją. Siūlome patogiai leisti laiką prie jūros vartojant tiek, kiek reikia, ir prisidedant prie aplinkos išsaugojimo. Turime ribotą laiką, kurį galime skirti atostogoms ar darbostogoms, taigi ar verta už didžiulę sumą įsigyti būstą viename iš daugybės kvartalų, kurie užgriozdina trapų Lietuvos pajūrį ir didžiąją laiko dalį stovi tušti kaip vaiduokliai?

Dalindamasis pajūrio būstu su bendraminčiais mėgausies unikaliu Lietuvos pajūriu moderniai – gyvendamas šiuolaikiškai įrengtame poilsio ir darbo komplekse, kur tvari architektūra dera su kokybe ir komfortu, tausojančiu išteklius.


Kaip tai veikia?

Kiek sumokėsi, tiek ir turėsi! Siūlome naudotis FUTURISTŲ poilsio ir darbo apartamentais, nes tai  labai paparasta ir efektyvu. Įsivertinęs, kiek laiko ketini leisti pajūryje vasarą, rudenį, žiemą ir pavasarį, atitinkamai įsigyji tau reikalingą kiekį FUTURISTŲ taškų, už juos atvyksti į pasirinktus apartamentus Palangoje tau patogiu metu. Pabūni, pailsi, gal padirbi, ir išvyksti, pamiršdamas šį kompleksą metams, nemąstydamas, kas pjaus žolę, valys baseinus, grėbs lapus ir perdažys sienas... Po metų grįžti, ir viskas atrodo identiškai, kaip tu palikai, arba net dar geriau. Nusišypsai ir net neieškai atsakymo į klausimą, kas viską prižiūrėjo, nes šis rūpestis, ačiū dievui, ne tavo. Bendras taškų skaičius yra toks, kad galėtume garantuoti pasinaudojimą apartamentais šiltuoju metų laikotarpiu – nuo gegužės pradžios iki rugsėjo pabaigos – visiems FUTURISTŲ bendruomenės nariams. Jei kažkuriais metais apartamentais savo poilsiui pasinaudoti negalėsi ar nenorėsi, galėsi juos perleisti, parduoti ar padovanoti.

Ar tai pranašiau už viešbučius, NT įsigijimą?

Vienareikšmiškai - taip! Tvarus dalijimasis būstų kaip diena ir naktis skiriasi nuo viešbučių ar NT įsigijimo - tai geriausias pasirinkimas be jokio inkaro po kaklu!

Pranašumas prieš viešbučius:

  • vertė ir apsauga nuo infliacijos;
  • kainos nekils;
  • mūsų sutarta suma - gipsas!

Pranašumas prieš NT įsigijimą: 

  • jokių didelių investicijų, nereikia paskolos ar pradinio įnašo
  • pamiršk rūpesčius norint pernuomot apartamentus, kai nesi Palangoje.

Pamiršk remonto, interneto bei komunalines išlaidas - viskuo rūpinamės mes, tu rūpiniesi kaip gerai praleisti laiką ir tiek. Jei užliesi kaimynus - tai sutvarkysim mes, jei neveiks internetas - mes atsiųsim gelbėtojų komandą su Miču Bakenonu prieš akis, kuri mikliai tai sutvarkys.

Žemiau nurodėme lentelę, kurioje juodu ant balto surašyti visi pranašumai - tik pažiūrėk:

Slinkite į šoną
Nedideli 20-25 kv.m.
apartamentai Palangoje
Kambarių nuoma viešbutyje Nuosavas būstas pajūryje Dalijimasis būstu
Pirkimo suma * 33 409 € 100 000 € 6 650 €
Komunaliniai mokesčiai per 25 metus
- 30 641 € 5 011 €
Nekilnojamojo turto mokestis per 25 metus - 6 250 € -
Draudimas per 25 metus - 3 818 € -
Remontas per 25 metus - 25 000 € -
Banko palūkanos per 25 metus ** - 31 200 € -
Viso pirkimo suma ir išlaidos per 25 metus: 33 409 € 196 909 € 11 611 €

* 7 naktys su 100 Eur/naktį kaina per 25 metus, įvertinant 5% metinę infliaciją.
** 3% palūkanos per 25 metus nuo 80% investicijos sumos.

Sąlygos

UAB „FUTURISTAI“
INTERNETO PUSLAPIO PRIVATUMO POLITIKA

UAB „Futuristai“ rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

1.    Privatumo politika
Mūsų privatumo politika atsakys į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite klausimų, mes esame pasirengę Jums padėti, kaip aprašyta toliau.

2. Mūsų kontaktai
Jei turite klausimų, komentarų ar skundų dėl to, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Jeigu Jums reikalinga pagalba, prašome kreiptis el. paštu labas@futuristai.lt.

3.    Mano teisės
Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mus antrame punkte nurodytais kontaktais. Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms taikomos įstatymų numatytos sąlygos ir išimtys:

• pateikti prašymą atkleisti apie Jus turimą informaciją;
• pateikti prašymą ištaisyti turimą informaciją apie Jus;
• pateikti prašymą ištrinti turimą informaciją apie Jus;
• pateikti prašymą apriboti prieigą prie turimos informacijos apie Jus ar jos ištrynimą;
• ginčyti Jūsų informacijos rinkimą, naudojimą ir saugojimą mūsų bendrovėje;
• pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis arba perkelti juos į kitą bendrovę;
• bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą;
• pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (daugiau informacijos vdai.lrv.lt).