Apie projektą

Tokio poilsio ir darbo komplekso kaip FUTURISTAI Lietuva dar nematė. Tai – naujas, šiuolaikiškas būdas patogiai leisti laiką prie jūros – vartoti tiek, kiek tau reikia, prisidėti prie aplinkos, kurioje esi, išsaugojimo ir turėti daug daugiau nei išsinuomotas butas – turėti bendruomenę, kuri tave įkvėps ir poilsiui, ir darbui, ir draugystei, o gal net verslo sandoriui ar naujam startuoliui. Čia net ne „trys viename“, o „viskas viename“!

Čia apsistos šiuolaikiški žmonės – FUTURISTAI, tokie kaip tu, esami ar būsimi bendraminčiai, kurie derina darbą su poilsiu, renkasi tvarius sprendimus ir kuriems rūpi ateitis, būsianti ryt ar po 25 metų. Pažadame, kad čia neskambės tranki muzika ir nesišlaistys įtartini tipai. Ramybė, atsakomybė ir tvarumas – mums svarbiausia. Čia ne J. Basanavičiaus gatvė.

FUTURISTŲ poilsio ir darbo kompleksui radome ypač gražią lokaciją pačioje Palangoje, iškart už Vanagupės, atokiau nuo miesto šurmulio. Jūra – visai čia pat, vos už 750 m. Beat that, Zita iš Palangos!

Apie projektą

Mums išties svarbi gamta, todėl projektuodami Futuristų poilsio ir darbo kompleksą, išlaikome kuo daugiau natūralios gamtos detalių, paliekame nuo seno čia buvusius prūdus ir pievas, mums ypač simpatiškas smilgas, natūralią augaliją, berželius ir nendres. Į landšaftą žiūrim tvariai – naturalių ekosistemų išsaugojimas yra būtinas!

Centrinė Futuristų viešoji erdvė – net 60 arų ploto parkas su vaikų žaidimų aikštelėmis ir sporto zona, teniso bei padelio kortais, o svarbiausia – su saulės baterijomis šildomu lauko baseinu, kuris rūpestingas aplinkai.

Futuristai

SPA zona

Svarbiausia FUTURISTŲ atgaiva - 500 kv. m  SPA zona, kurioje telpa 2 vidaus ir vienas lauko baseinas, 3 pirtys, 19 procedūrų kambarių ir karališka lauko terasa. Visai tai tau, kad atgautum jėgas, kaip seną skolą.

Viešbutis

Luxury tipo viešbutis turės ne tik įspūdingą išorę, bet ir vidų, kitaip tariant, bus ir gražus, ir protingas! Įsikurs SPA centras su aukščiausio meistriškumo masažo meistrais ir sveikatingumo specialistais. Procedūromis galės naudotis ir FUTURISTŲ apartamentų gyventojai, ne tik viešbučio svečiai, nes, jau sakėm, kad čia viskas sukurta Tau ir tokiems kaip Tu.

Vaikų erdvės

FUTURISTAI galvoja ne tik apie tave, bet ir apie tavo ar tavo draugų vaikus. Specialiai jiems suprojektavome saugias ir tvarias vaikų žaidimų aikšteles lauke bei atskirą vaikų žaidimų kambarį viduje, kurio pavydėtų pats Disnėjus.

Sporto salės

Sportuojančius ir atidžiai prisižiūrinčius kūno formas kvies sporto salės su naujausia įranga ir grupiniais užsiėmimais. Kūną galėsi pamaloninti tiek hanteliais, tiek lotoso pozomis.

Sporto salės Sporto salės

Baseinai ir sūkurinės vonios

Koks gyvenimas Lietuvos kurorte be baseinų ir sūkurinių vonių? Blogas. O mes norime gyventi gerai, todėl FUTURISTAI turės net du baseinus, kurių vienas, jau minėta, po atviru stogu, o kitas viduje. Burbuliuos sūkurinės vonios, o FUTURISTAI jose neburbuliuos ir nebambės.

Baseinai ir sūkurinės vonios

Restoranas ir Lounge baras

Jie įkurti siekiantiems skaniai valgyti ir gurkšnoti. FUTURISTŲ erdvėje įsikurs aukšiausio lygio restoranas, kuris dirbs visus metus. Tad čeburekus palik XX a., o čia ateik paragauti nuostabaus a la carte meniu. Be maisto, bus ir ypatingų gėrimų Lounge bare, kuris džiugins ir melomanus.

Automobilių stovėjimas

Automobilių stovėjimas

Dėl automobilių nesijaudink, čia numatyta net 260 parkavimo vietų. Aišku, tikimės, jog dauguma bus elektromobiliai, bet įsakyti negalime, čia juk laisva šalis.

Bendradarbystės erdvė

Bendradarbystės erdvė

Bendradarbystės erdvė sukurta patogiam darbui su ramybės zonomis, konferencijų sale ir žvėriškai greitu internetu, kurio nenupūs Baltijos brizas.

Apartamentai

Apartamentai

Trijų tipų (Ego, Optimum, Maximum), kad būtų iš ko rinktis. Jų dydis – nuo 25 kv. m iki 100 kv. m., tad tilps ne tik lietuviška, bet ir itališka familija. Yra terasos ir lyg Windows desktop’o žalios pievos. FUTURISTŲ apartamentuose pailsės visi, nes architektai taip suplanavo pastatų erdves, kad jaustumeisi kuo ramiau ir nereikėtų žiūrėti į kito atostogaujančiojo langus. Jei kalbame apie pastatų grožį, visur – minimalizmas, natūralumas, skandinaviška elegancija… Nors ką čia kalbėti, geriau pažiūrėk į nuotraukas ir suprasi, kad Palangoje kuriamas rojus, kur kiekvienas suderins poilsį su darbu ir net neprivalės imti atostogų, nes galės, jei reikės, patogiai dirbti.

Apartamentai Apartamentai

Projekto vieta

FUTURISTŲ poilsio ir darbo kompleksui radome ypatingai gražią lokaciją pačioje Palangoje, iškart už Vanagupės, atokiau nuo miesto šurmulio. Jūra – visai čia pat, vos už 750 m. Beat that, Zita iš Palangos!

Parduotuvės Parduotuvės
Laisvalaikis Laisvalaikis
Sveikata Sveikata
Stotelės Stotelės
Restoranai Restoranai

Sąlygos

UAB „FUTURISTAI“
INTERNETO PUSLAPIO PRIVATUMO POLITIKA

UAB „Futuristai“ rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

1.    Privatumo politika
Mūsų privatumo politika atsakys į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite klausimų, mes esame pasirengę Jums padėti, kaip aprašyta toliau.

2. Mūsų kontaktai
Jei turite klausimų, komentarų ar skundų dėl to, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Jeigu Jums reikalinga pagalba, prašome kreiptis el. paštu labas@futuristai.lt.

3.    Mano teisės
Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mus antrame punkte nurodytais kontaktais. Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms taikomos įstatymų numatytos sąlygos ir išimtys:

• pateikti prašymą atkleisti apie Jus turimą informaciją;
• pateikti prašymą ištaisyti turimą informaciją apie Jus;
• pateikti prašymą ištrinti turimą informaciją apie Jus;
• pateikti prašymą apriboti prieigą prie turimos informacijos apie Jus ar jos ištrynimą;
• ginčyti Jūsų informacijos rinkimą, naudojimą ir saugojimą mūsų bendrovėje;
• pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis arba perkelti juos į kitą bendrovę;
• bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą;
• pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (daugiau informacijos vdai.lrv.lt).