Atgal

„Futuristai“ – „Verslo žinių“ akiratyje

Birželis 06, 2023
„Futuristai“ – „Verslo žinių“ akiratyje
Pasaulyje yra apie 10.000 dalijimosi ekonomikai priskiriamų bendrovių. Jos veikia daugiau nei 130 šalių, o tokio verslo generuojamos pajamos 2025 m., prognozuojama, pasieks daugiau nei 312 mlrd. eurų. Mes, projekto „Futuristai“ kūrėjai, labai didžiuojamės būdami dalimi įspūdingai augančios pasaulinės dalijimosi ekonomikos ir kviečiame paskaityti, ką apie mus ir apskritai dalijimosi ekonomiką rašo „Verslo žinios“. Straipsnyje rasite pavyzdžius, rodančius, kad dalijimosi ekonomikos principai gali būti sėkmingai taikomi įvairiose srityse, o tokio pobūdžio paslaugų poreikis vis labiau auga ir veržiasi į vis naujus sektorius. Taip pat ir į NT rinką.


VŽ prenumeratoriams - nuoroda į straipsnį: https://www.vz.lt/prekyba/2023/06/04/dalijimosi-paslaugu-galimybes-ir-issukiai-nuo-automobiliu-ir-paspirtuku-iki-nt?fbclid=IwAR1W7l3OtzurhbrSVvr7ktzz0N2B7cvINF15iN7V7yKCKFtanvIV73h0OFQ


Kitiems - viso straipsnio nuoroda čia: https://bit.ly/3CgeKDm

Kitos naujienos

Sąlygos

UAB „FUTURISTAI“
INTERNETO PUSLAPIO PRIVATUMO POLITIKA

UAB „Futuristai“ rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

1.    Privatumo politika
Mūsų privatumo politika atsakys į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite klausimų, mes esame pasirengę Jums padėti, kaip aprašyta toliau.

2. Mūsų kontaktai
Jei turite klausimų, komentarų ar skundų dėl to, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Jeigu Jums reikalinga pagalba, prašome kreiptis el. paštu labas@futuristai.lt.

3.    Mano teisės
Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mus antrame punkte nurodytais kontaktais. Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms taikomos įstatymų numatytos sąlygos ir išimtys:

• pateikti prašymą atkleisti apie Jus turimą informaciją;
• pateikti prašymą ištaisyti turimą informaciją apie Jus;
• pateikti prašymą ištrinti turimą informaciją apie Jus;
• pateikti prašymą apriboti prieigą prie turimos informacijos apie Jus ar jos ištrynimą;
• ginčyti Jūsų informacijos rinkimą, naudojimą ir saugojimą mūsų bendrovėje;
• pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis arba perkelti juos į kitą bendrovę;
• bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą;
• pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (daugiau informacijos vdai.lrv.lt).