Atgal

Mažiau yra daugiau

Rugpjūtis 16, 2022
Mažiau yra daugiau
Pasaulinio garso minimalistai Joshua Fields Millburn ir Ryan Nicodemus sako, kad daiktų turėti reikėtų nedaug, tačiau jie privalo būti kokybiški. Taip bus sukuriama daugiau pasitenkinimo, o vartojimas bus tvaresnis ir sąmoningesnis. 


Mes visiškai pritariame tokiai minčiai – gyvenimas per trumpas ignoruoti savo svajones ir gailėti sau gerų dalykų, tačiau privalome nepamiršti, kad mūsų pasirinkimai daro milžinišką įtaką aplinkai.


Todėl sugalvojome sprendimą, kuris leis žmonėms mėgautis kokybišku laiku visai šalia jūros kuriamame naujos kartos poilsio komplekse „Futuristai“. 


Tam, kad mėgautumeisi gyvenimu, nebūtina turėti daug! 

Kitos naujienos

Sąlygos

UAB „FUTURISTAI“
INTERNETO PUSLAPIO PRIVATUMO POLITIKA

UAB „Futuristai“ rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

1.    Privatumo politika
Mūsų privatumo politika atsakys į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite klausimų, mes esame pasirengę Jums padėti, kaip aprašyta toliau.

2. Mūsų kontaktai
Jei turite klausimų, komentarų ar skundų dėl to, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Jeigu Jums reikalinga pagalba, prašome kreiptis el. paštu labas@futuristai.lt.

3.    Mano teisės
Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mus antrame punkte nurodytais kontaktais. Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms taikomos įstatymų numatytos sąlygos ir išimtys:

• pateikti prašymą atkleisti apie Jus turimą informaciją;
• pateikti prašymą ištaisyti turimą informaciją apie Jus;
• pateikti prašymą ištrinti turimą informaciją apie Jus;
• pateikti prašymą apriboti prieigą prie turimos informacijos apie Jus ar jos ištrynimą;
• ginčyti Jūsų informacijos rinkimą, naudojimą ir saugojimą mūsų bendrovėje;
• pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis arba perkelti juos į kitą bendrovę;
• bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą;
• pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (daugiau informacijos vdai.lrv.lt).